Industrialna lampa sufitowa CROSS 3 grafitowa reflektory na listwie - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9596
Dostępność: 0 szt.
Cena: 399.00
Symbol: 9596
Dostępność: 0 szt.
Cena: 399.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Chrom |
| Kolor wiodący | Grafitowy |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Szerokość | 11.5-24 cm |
| Wysokość | 15-20 cm |
| Długość | 50-57 cm |
| Wysokość podsufitki | 3.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 3.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 9.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 11.5 cm |
| Długość podsufitki | 50 cm |
| Typ źródła światła | GU10 ES111 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 3 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Podział sekcji | 1/2 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 3x75W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Industrialny |
| Wysokość opakowania | 22,5 cm |
| Szerokość opakowania | 16 cm |
| Długość opakowania | 52 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com