• Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia

W przypadku zakupów dokonywanych przez internet, przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy bez konieczności podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od momentu otrzymania produktu.

W takiej sytuacji poprosimy Cię o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy i przesłanie go do nas oraz o prawidłowe zabezpieczenie lampy do wysyłki w sposób minimalizujący jej uszkodzenie i odesłanie na adres:

WYMIAROWI Konrad Domański
ul. Wspólna 2c/25
05-075 Warszawa-Wesoła
tel. +48 514 098 944

Po otrzymaniu formularza zwrotu oraz sprawdzeniu przesyłki zwrotnej, niezwłocznie (nie później niż w ciągu 14 dni) dokonamy zwrotu wpłaty na wskazane konto. Zwrotowi podlega kwota zamówienia wraz z opłatą za wysyłkę towaru do Klienta. Koszty odesłania zwrotnego towaru do nas ponosi Klient.

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość pomniejszenia kwoty zwrotu, w przypadku gdy lampy będą uszkodzone lub będą nosić ślady użytkowania (Dz.U.2020.287 t.j.).

Uwaga! Prosimy o zabezpieczenie przesyłki w sposób minimalizujący jej uszkodzenie, gdyż odpowiedzialność za jej ewentualne uszkodzenia w transporcie ponosi nadawca.

 

Przesyłka dotarła uszkodzona

W chwili odbioru przesyłki kurierskiej z zamówionym towarem, prosimy o sprawdzenie jej zawartości w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego, niekompletności albo braku oryginalnej paczki prosimy:
  • wypełnij i podpisz (w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach) protokół szkody (poproś o niego kuriera)
  • powiadom nas niezwłocznie (nie później niż w ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki) o zaistniałej sytuacji telefonicznie pod numerem tel. +48 514 098 944 lub e-mailem na adres: biuro@szukamlampy.pl
 
Jeśli odbierasz przesyłkę z paczkomatu i okaże się, że została uszkodzona, to prosimy:
  • skontaktuj się z infolinią InPost (numery telefonów widnieją na paczkomatach)
  • powiadom nas niezwłocznie o zaistniałej sytuacji telefonicznie pod numerem tel. +48 514 098 944 lub e-mailem na adres: biuro@szukamlampy.pl
 

Reklamacja z tytułu rękojmi

Czas na zgłoszenie reklamacji z tytułu rękojmi wynosi 2 lata. Rękojmia jest wyłączona dla przedsiębiorców.

Adres do reklamacji:
WYMIAROWI Konrad Domański
ul. Wspólna 2c/25
05-075 Warszawa-Wesoła
tel. +48 514 098 944


Potrzebujesz zgłosić reklamację?
  • Wypełnij formularz reklamacyjny i prześlij go do nas na adres e-mail: biuro@szukamlampy.pl.
  • Jeśli reklamacja będzie tego wymagała, poprosimy Cię o odesłanie reklamowanego produktu na nasz koszt.
  • Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego (prawidłowo wypełniony formularz reklamacji).
  • Odpowiedź na reklamację zostanie wysyłana na e-mail lub listownie na adres do korespondencji.