• Więcej o nas

Markę Szukam Lampy tworzy firma WYMIAROWI


Witamy Cię serdecznie. Cieszymy się, że do nas zajrzałeś!

Jesteśmy małżeństwem, które porzuciło etaty i w pełni zajęło się urządzaniem wnętrz. Od 2014 r. prowadzimy firmę WYMIAROWI, w której razem z naszym Zespołem projektujemy i produkujemy meble na wymiar. Tworzymy dowolne meble na wymiar, na zamówienie, m.in. meble kuchenne, szafy, garderoby, meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, meble biurowe, meble do lokali usługowych/gastronomicznych i wiele innych.


Oto kilka naszych przykładowych realizacji:

WYMIAROWI - Kuchnia WYMIAROWI - Kuchnia WYMIAROWI - Kuchnia WYMIAROWI - Szafa WYMIAROWI - Szafa WYMIAROWI - przykładowe realizacje 

WYMIAROWI - przykładowe realizacje WYMIAROWI - przykładowe realizacje WYMIAROWI - szafka łazienkowa WYMIAROWI - szafka łzaienkowa WYMIAROWI - łazienka 

WYMIAROWI - przykładowe realizacje - biuro WYMIAROWI - przykładowe realizacje WYMIAROWI - przykładowe realizacje WYMIAROWI - przykładowe realizacje 


Jeśli poszukujesz również mebli, to TUTAJ zobaczysz więcej naszych realizacji. Może wśród nich znajdziesz jakieś inspiracje dla swoich mebli?! Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy Ci w projekcie i/lub w realizacji :) Uwielbiamy miło zaskakiwać naszych Klientów, dlatego:

 
na hasło: "SZUKAM LAMPY"
otrzymasz od nas RABAT na meble na wymiar,
a po ich realizacji - NIESPODZIANKĘ (prezent od firmy)Jak to się stało, że z mebli przeszliśmy do sprzedaży oświetlenia?


W trakcie tych kilku lat pracy, często spotykaliśmy się z zapytaniami ze strony naszych Klientów o polecenie m.in. firmy budowlanej, oświetleniowej czy oferującej różne dodatki do wnętrz. Zauważyliśmy, że coraz większe grono Klientów oczekuje od nas kompleksowości usług. Dziś czas to pieniądz! Stąd wiele osób woli zlecić prace związane z remontem, wykończeniem nowego mieszkania/domu, firmie i mieć to z głowy. 
 
Jesteśmy ludźmi ambitnymi i zwariowanymi na punkcie urządzania wnętrz. MY NAPRAWDĘ TO KOCHAMY! :) Stąd też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, ale również chcąc cały czas się rozwijać, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności o produkty, o które najczęściej pytają nas Klienci.

Postanowiliśmy stworzyć odrębną markę Logo_Szukam-Lampy.jpg , w ramach której będziemy oferować szeroki wybór produktów oświetleniowych. Stawiamy przede wszystkim na jakość, ale również na stworzenie oferty, która będzie dostosowana do potrzeb szerokiego grona osób. Dlatego docelowo znajdziesz u nas lampy ze średniej półki cenowej, ale również produkty wysokiej jakości, które będą tym samym droższe. To do Ciebie należy wybór i decyzja, odnośnie tego, czego aktualnie poszukujesz.

 

Współpraca z polskim producentem oświetlenia ORLICKI DESIGN

Orlicki-Design-logo(2).jpg

 
Obecnie w naszej ofercie znajdziesz oświetlenie polskiego producenta - ORLICKI DESIGN, który jak sam twierdzi - przykłada dużą wagę do funkcjonalności i jakości swoich lamp. Są one tworzone zgodnie z aktualnymi trendami oraz według projektów uznawanych przez projektantów nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
 
Wielokrotnie podczas naszych projektów wnętrzarsko-meblowych, korzystaliśmy z produktów tego producenta, znamy je, i dlatego też z czystym sumieniem, możemy je Tobie zaoferować.

 


Zapraszamy Cię do współpracy z nami

 
Zapraszamy Cię do zaglądania do nas na stronę oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych (instagram, facebook), bo będzie się działo.
 
Jeśli masz jakieś sugestie/uwagi np:
  • do naszej strony,
  • obsługi przez nasz Zespół,
  • produktów, które oferujemy,
a może masz jakieś pomysły, którymi chciałbyś się podzielić z nami, to napisz do nas. Będziemy za nie bardzo wdzięczni!
 
 
Jeśli jesteś architektem/projektantem, deweloperem, inwestorem w branży HoReCa, a może masz własną firmę np. remontowo-wykończeniową, również odezwij się do nas. Przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy dla Ciebie i chętnie o tym porozmawiamy.
 
Jesteśmy zwolennikami strategii win-win (wzajemnej korzyści i wspólnej wygranej) we współpracy B2B, partnerstwa i wzajemnego wsparcia w biznesie, stąd też współpraca z nami, na pewno będzie dla Ciebie przyjazna, niekłopotliwa i owocna dla wszystkich Stron, a w tym przypadku trzech (KLIENT, TY i MY). Podziałajmy razem! :)
 


Pozdrawiamy serdecznie!

Zespół WYMIAROWI
& Szukam Lampy