• Więcej o nas

Markę Szukam Lampy tworzy firma WYMIAROWI


Witamy!


Cieszymy się, że do nas zajrzałeś!

Jesteśmy małżeństwem, które porzuciło etaty i w pełni zajęło się urządzaniem wnętrz. Od 2014 r. prowadzimy firmę WYMIAROWI, w której razem z naszym Zespołem projektujemy i produkujemy meble na wymiar. Tworzymy dowolne meble na zamówienie, m.in. meble kuchenne, szafy, garderoby, meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, meble biurowe, meble do lokali usługowych/gastronomicznych i wiele innych.


Oto kilka naszych przykładowych realizacji:

WYMIAROWI - Kuchnia WYMIAROWI - Kuchnia  WYMIAROWI - Szafa WYMIAROWI - Szafa WYMIAROWI - przykładowe realizacje 

WYMIAROWI - przykładowe realizacje WYMIAROWI - przykładowe realizacje WYMIAROWI - szafka łazienkowa WYMIAROWI - szafka łzaienkowa WYMIAROWI - łazienka 

WYMIAROWI - przykładowe realizacje - biuro WYMIAROWI - przykładowe realizacje WYMIAROWI - przykładowe realizacje  


Jeśli poszukujesz także mebli, to TUTAJ zobaczysz więcej naszych realizacji. Może wśród nich znajdziesz inspiracje dla swoich mebli?! Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy Ci w projekcie i/lub w realizacji. Uwielbiamy miło zaskakiwać naszych Klientów, dlatego:

 
na hasło: "SZUKAM LAMPY"
otrzymasz od nas RABAT na meble. Jak to się stało, że z mebli przeszliśmy do sprzedaży oświetlenia?


W trakcie tych kilku lat pracy, często Klienci prosili nas o polecenie firmy budowlanej, oświetleniowej czy oferującej różne dodatki do wnętrz. Zauważyliśmy, że coraz większe grono Klientów oczekuje od nas kompleksowości usług. Dziś czas to pieniądz! Stąd wiele osób woli zlecić prace związane z remontem, wykończeniem nowego mieszkania/domu, firmie i mieć to z głowy. 
 
Jesteśmy ludźmi ambitnymi i zwariowanymi na punkcie urządzania wnętrz. MY NAPRAWDĘ TO KOCHAMY! :) Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ale również chcąc cały czas się rozwijać, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności o produkty, o które najczęściej pytają nasi Klienci.

Postanowiliśmy stworzyć odrębną markę Logo_Szukam-Lampy.jpg , w ramach której będziemy oferować szeroki wybór produktów oświetleniowych. Stawiamy przede wszystkim na jakość, ale również na stworzenie oferty, która będzie dostosowana do potrzeb szerokiego grona osób. Dlatego docelowo znajdziesz u nas lampy ze średniej półki cenowej, ale również produkty wysokiej jakości, które będą droższe. To do Ciebie należy wybór i decyzja, co wybierzesz.

 

Współpraca z polskim producentem oświetlenia ORLICKI DESIGN

Orlicki-Design-logo(2).jpg

 
Sprzedaż oświetlenia zaczęliśmy od wdrożenia do naszej oferty oświetlenia polskiego producenta - ORLICKI DESIGN, który jak sam twierdzi - przykłada dużą wagę do funkcjonalności i jakości swoich lamp. Lampy tego producenta tworzone są zgodnie z aktualnymi trendami oraz według projektów uznawanych przez projektantów nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
 
Wielokrotnie podczas naszych projektów wnętrzarsko-meblowych, korzystaliśmy z produktów tego producenta, znamy je, i dlatego też z czystym sumieniem, możemy je Tobie polecić.

 

Kolejni producenci oświetlenia

Baner logo producentów

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o innych producentów, których lampy zasługują na uwagę. Obecnie w naszym sklepie online znajdziesz wiele lamp dużych i znanych producentów, tj. Sollux Lighting, Candellux Lighting, Light Prestige, King Home itd. Dodatkowo stale poszerzamy ofertę o produkty mniej znanych marek, które zajmują się produkcją naprawdę wyjątkowych lamp, jak np lampki do pokoju dziecięcego Eensy Weensy. Zaglądaj do nas, bo oferta będzie się cały czas powiększała oraz zmieniała, więc warto być na bieżąco.Zapraszamy do współpracy z nami

 
Zapraszamy do zaglądania do nas na stronę oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych (instagram, facebook).
 
Jeśli masz jakieś sugestie/uwagi, np:
  • do naszej strony,
  • obsługi przez nasz Zespół,
  • produktów, które oferujemy,
a może masz jakieś pomysły, którymi chciałbyś się podzielić z nami, to napisz do nas. Będziemy za nie bardzo wdzięczni!
 

Zapraszamy do współpracy

architektów, projektantów, inwestorów
i firmy remontowo-wykończeniowe

Współpraca dla architektów i projektantów

Jeśli jesteś architektem lub projektantem, deweloperem, inwestorem w branży HoReCa, a może masz własną firmę np. remontowo-wykończeniową, odezwij się do nas. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie i chętnie porozmawiamy o naszej współpracy.
 
Jesteśmy zwolennikami strategii win-win (wzajemnej korzyści i wspólnej wygranej) we współpracy B2B, partnerstwa i wzajemnego wsparcia w biznesie, stąd też współpraca z nami, na pewno będzie dla Ciebie przyjazna, niekłopotliwa i owocna dla wszystkich Stron, a w tym przypadku trzech (KLIENT, TY i MY). Podziałajmy razem! :)
 


Pozdrawiamy serdecznie!

Zespół WYMIAROWI
& Szukam Lampy