Kinkiet BERGEN biała lampa ścienna dekoracyjna góra dół - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9706
Dostępność: 122 szt.
Cena: 169.00
Symbol: 9706
Dostępność: 122 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Odstawalność od ściany | 7 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 2x35W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz, sypialnia, salon |
| Styl | Nowoczesny |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com