Kinkiet CHILLIN I biały elegancki z abażurem i włącznikiem - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8201
Dostępność: 33 szt.
Cena: 249.00
Symbol: 8201
Dostępność: 33 szt.
Cena: 249.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Symbol materiału wiodącego | T004 |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Wysokość | 25 cm |
| Odstawalność od ściany | 22 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 20 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 40W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Skandynawski |
| Styl | Nowoczesny |
| Włącznik | Tak |
| Wysokość opakowania | 18,5 cm |
| Szerokość opakowania | 22 cm |
| Długość opakowania | 22 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com