Kinkiet EYE SPOT srebrny regulowany do czytania - Nowodvorski Lighting
Symbol: 6138
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.00
Symbol: 6138
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Chrom |
| Kolor wiodący | Srebrny |
| Szerokość | 7-14 cm |
| Wysokość | 8-16 cm |
| Wysokość podsufitki | 2 cm |
| Szerokość podsufitki | 7 cm |
| Wysokość klosza/reflektora | 9,6 cm |
| Szerokość klosza/reflektora | 5,5 cm |
| Max moc | 1x10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 15 cm |
| Szerokość opakowania | 8 cm |
| Długość opakowania | 8 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com