Kinkiet EYE WALL biała tuba świecąca góra dół - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8073
Dostępność: 113 szt.
Cena: 219.00
Symbol: 8073
Dostępność: 113 szt.
Cena: 219.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Odstawalność od ściany | 9 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Waga netto | 0,63 kg |
| Waga brutto | 0,71 kg |
| Wysokość opakowania | 6,5 cm |
| Szerokość opakowania | 10 cm |
| Długość opakowania | 28 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com