Kinkiet HOTEL I ecru / chrom elegancki - Nowodvorski Lighting
Symbol: 4730
Dostępność: 0 szt.
Cena: 285.00
Symbol: 4730
Dostępność: 0 szt.
Cena: 285.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Symbol materiału wiodącego | T006 |
| Materiał dodatkowy I | Stal chromowana |
| Kolor wiodący | Ecru |
| Kolor uzupełniający I | Chrom |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Odstawalność od ściany | 19 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 25 cm |
| Szerokość opakowania | 22 cm |
| Długość opakowania | 44 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com