Kinkiet LASER mosiądz wąska tubka świeci góra dół - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8308
Dostępność: 89 szt.
Cena: 299.00
Symbol: 8308
Dostępność: 89 szt.
Cena: 299.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Lity mosiądz |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Szerokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Odstawalność od ściany | 6.5 cm |
| Typ źródła światła | G9 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wysokość opakowania | 3.5 cm |
| Szerokość opakowania | 7 cm |
| Długość opakowania | 43 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com