Kinkiet MONO czarno złoty regulowany do czytania z wtyczką do gniazdka - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7765
Dostępność: 0 szt.
Cena: 169.00
Symbol: 7765
Dostępność: 0 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Złoty (wnętrze klosza) |
| Szerokość | 5.5-12 cm |
| Wysokość | 11.5-19.5 cm |
| Odstawalność od ściany | 8-13 cm |
| Wysokość przyścianki | 2 cm |
| Szerokość przyścianki | 4 cm |
| Długość przyścianki | 11.5 cm |
| Długość kabla | 130 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Przewód z wtyczką | Tak |
| Wysokość opakowania | 6.5 cm |
| Szerokość opakowania | 12.5 cm |
| Długość opakowania | 20 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com