Lampa natynkowa EYE TONE II czarno złota podwójna tuba spot - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8087
Dostępność: 100 szt.
Cena: 259.00
Symbol: 8087
Dostępność: 100 szt.
Cena: 259.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Złoty |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Długość | 18 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Waga netto | 1.11 kg |
| Waga brutto | 1.17 kg |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com