Lampa natynkowa EYE TONE czarno srebrna tuba spot - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8932
Dostępność: 227 szt.
Cena: 119.00
Symbol: 8932
Dostępność: 227 szt.
Cena: 119.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Srebrny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x10W only LED |
| IP | IP20 |
| Waga netto | 0,46 kg |
| Waga brutto | 0,5 kg |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Industrialny |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com