Lampa natynkowa MONO I biało złota spot - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7771
Dostępność: 128 szt.
Cena: 127.00
Symbol: 7771
Dostępność: 128 szt.
Cena: 127.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 7-15 cm |
| Wysokość | 8-13 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Biały |
| Kolor dodatkowy | Złoty |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wysokość klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Wysokość podsufitki | 2 cm |
| Szerokość podsufitki | 7 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com