Lampa podtynkowa MONO SURFACE czarna oprawa wpuszczana - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7833
Dostępność: 254 szt.
Cena: 129.00
Symbol: 7833
Dostępność: 254 szt.
Cena: 129.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 6-11 cm |
| Wysokość klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Wysokość opakowania | 9 cm |
| Szerokość opakowania | 9 cm |
| Długość opakowania | 18 cm |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com