Lampa stołowa HOTEL I chrom / ecru abażur - Nowodvorski Lighitng
Symbol: 8982
Dostępność: 0 szt.
Cena: 259.00
Symbol: 8982
Dostępność: 0 szt.
Cena: 259.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal chromowana |
| Symbol materiału dodatkowego I | T006 |
| Materiał dodatkowy I | Tkanina |
| Kolor wiodący | Ecru |
| Kolor uzupełniający I | Chrom |
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 23 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 30 cm |
| Szerokość opakowania | 26 cm |
| Długość opakowania | 35 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com