Lampa stołowa WHEEL złota lampka dekoracyjna nocna - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9032
Dostępność: 0 szt.
Cena: 399.00
Symbol: 9032
Dostępność: 0 szt.
Cena: 399.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość | 41 cm |
| Długość | 34 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Typ źródła światła | G9 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Sklejka |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Złoty |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x20W |
| IP | IP20 |
| Waga netto | 1,3 kg |
| Waga brutto | 1,65 kg |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Mostek |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com