Lampa wisząca BARREL L różowy aksamitny cylindryczny abażur - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8444
Dostępność: 3 szt.
Cena: 399.00
Symbol: 8444
Dostępność: 3 szt.
Cena: 399.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Aksamit |
| Symbol materiału wiodącego | T027 |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Różowy |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 184 cm |
| Wysokość podsufitki | 7.6 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 55 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 35 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 57,5 cm |
| Szerokość opakowania | 37,5 cm |
| Długość opakowania | 37,5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com