Lampa wisząca EYE M grafitowy pojedynczy zwis - Nowodvorski Lighting
Symbol: 5398
Dostępność: 0 szt.
Cena: 169.00
Symbol: 5398
Dostępność: 0 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Grafitowy |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość podsufitki | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 25 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Max moc | 1x10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 6,5 cm |
| Szerokość opakowania | 6,5 cm |
| Długość opakowania | 46,5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com