Lampa wisząca FALCON szara duża z dwoma abażurami - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7948
Dostępność: 0 szt.
Cena: 839.00
Symbol: 7948
Dostępność: 0 szt.
Cena: 839.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Symbol materiału wiodącego | T022 |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy II | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Szary |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Szerokość | 41.5-50 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Długość | 100-156 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 12.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 40.5 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| IP | IP20 |
| Klasa ochronności | I |
| Ilość punktów świetlnych | 6 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Podział sekcji | 3/3 |
| Max moc | 25W only LED |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 36 cm |
| Szerokość opakowania | 45,5 cm |
| Długość opakowania | 97 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com