Lampa wisząca HERMANOS stożek biały mosiądz zwis nad wyspę kuchenną - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 199.00
Symbol: 8040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 199.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Lity mosiądz |
| Kolor wiodący | Biały |
| Kolor uzupełniający I | Mosiądz |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wysokość podsufitki | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 18 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 18 cm |
| Waga netto | 0.63 kg |
| Waga brutto | 0.92 kg |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com