Lampa wisząca HOTEL szary / chrom abażur tkanina - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9298
Dostępność: 0 szt.
Cena: 299.00
Symbol: 9298
Dostępność: 0 szt.
Cena: 299.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Materiał dodatkowy I | Stal chromowana |
| Kolor wiodący | Szary |
| Symbol materiału wiodącego | T022 |
| Kolor uzupełniający I | Chrom |
| Kolor uzupełniający II | Transparentny |
| Wysokość | 132 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 30 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 46 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 32 cm |
| Szerokość opakowania | 49 cm |
| Długość opakowania | 49 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com