Lampa wisząca MORE EYE IV czarna podwieszana zygzak - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7822
Dostępność: 21 szt.
Cena: 399.00
Symbol: 7822
Dostępność: 21 szt.
Cena: 399.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Długość | 160 cm |
| Modyfikacja wysokości | Tak |
| Zakres modyfikacji wysokości | 80 cm |
| Wysokość podsufitki | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 11 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 4 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Waga netto | 1.58 kg |
| Waga brutto | 1.72 kg |
| Wysokość opakowania | 16.5 cm |
| Szerokość opakowania | 20.5 cm |
| Długość opakowania | 20.5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com