Lampa wisząca ORBIT 6x8W czarna nowoczesna - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7946
Dostępność: 164 szt.
Cena: 799.00
Symbol: 7946
Dostępność: 164 szt.
Cena: 799.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 84,5 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Wysokość podsufitki | 3,5 cm |
| Szerokość podsufitki | 9 cm |
| Typ źródła światła | GX53 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 6 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 6x8W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 11 cm |
| Szerokość opakowania | 33 cm |
| Długość opakowania | 86 cm |
Żarówek nie ma w komplecie - trzeba je osobno dokupić.
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com