Lampa wisząca SPIDER VII biała loft podwieszana pająk - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9743
Dostępność: 24 szt.
Cena: 579.00
Symbol: 9743
Dostępność: 24 szt.
Cena: 579.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Przewód w oplocie |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Wysokość podsufitki | 5 cm |
| Szerokość podsufitki | 15 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 7 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Podział sekcji | 3/4 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 7x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 21 cm |
| Szerokość opakowania | 21 cm |
| Długość opakowania | 21 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com