Lampa wisząca VOLCANO S betonowa stożkowy klosz - Nowodvorski Lighting
Symbol: 6853
Dostępność: 0 szt.
Cena: 229.00
Symbol: 6853
Dostępność: 0 szt.
Cena: 229.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Beton architektoniczny |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy II | Chrom |
| Kolor wiodący | Szary |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 20 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x35W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Industrialny, Loft |
| Wysokość opakowania | 22 cm |
| Szerokość opakowania | 21 cm |
| Długość opakowania | 21 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com