Lampa wisząca ZENITH L biała duża stożkowy klosz - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8006
Dostępność: 64 szt.
Cena: 399.00
Symbol: 8006
Dostępność: 64 szt.
Cena: 399.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Lity mosiądz |
| Kolor wiodący | Biały |
| Kolor uzupełniający I | Mosiądz |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Wysokość podsufitki | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 34.4 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 35W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Wysokość opakowania | 44 cm |
| Szerokość opakowania | 52.5 cm |
| Długość opakowania | 52.5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com