Plafon sufitowy SOFT CEILING LED 60X60 grafitowy kwadratowy płaski - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7530
Dostępność: 56 szt.
Cena: 999.00
Symbol: 7530
Dostępność: 56 szt.
Cena: 999.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor wiodący | Grafitowy |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Długość | 63 cm |
| Szerokość | 63 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Ilość punktów świetlnych | 5 |
| Typ źródła światła | LED TUBE T8 |
| Max moc | 11W |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Waga netto | 8.05 kg |
| Waga brutto | 9.14 kg |
| Długość opakowania | 66 cm |
| Wysokość opakowania | 8 cm |
| Szerokość opakowania | 66 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com