Już dziś możemy Wam gorąco podziękować za to wyróżnienie, jakim jest otrzymanie statuetki laureata Plebiscytu Orły Oświetlenia 2022. Jest nam niezmiernie miło, że to dzięki Waszym opiniom i ocenom zostaliśmy zakwalifikowani do tego konkursu.

Jako sklep online z oświetleniem jesteśmy na rynku od września 2020 r., więc tym bardziej jest to dla nas ogromny zaszczyt i najlepsze podziękowanie za naszą dotychczasową pracę.
Plebiscyt Orły Oświetlenia


Pewnie zastanawiacie się co to jest za konkurs?

Otóż Plebiscyt Orłów powstał po to, by spośród istniejących już na rynku firm wyróżniać te najlepsze w swojej branży. Nagrodzone firmy wyznaczają kierunek, stawiają na ciągły rozwój oraz podnoszenie swoich kwalifikacji. Dzięki temu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów.

W różnych branżach przyznawane są Orły w danej dziedzinie. Stąd też nasza marka Szukam Lampy otrzymała Orły w kategorii Oświetlenia. Tutaj najważniejsze są głosy Klientów, dzięki którym dana firma zostaje zakwalifikowana do tej nagrody. To dla nas duże wyróżnienie, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.

 
Orły Oświetlenia Szukam Lampy

Kilka słów o nas i podziękowania


Jak wiecie, branża wnętrzarska nie jest nam obca, bo działamy w niej od 2014 r., i jako małżeństwo, które kocha wspólną pracę, na co dzień całkowicie oddajemy się pasji tworzenia wnętrz.

Prowadzimy dwie marki: WYMIAROWI (projektowanie wnętrz i tworzenie mebli na wymiar) oraz Szukam Lampy (sklep online z oświetleniem). 

Mimo naszej ogromnej pasji, nie poradzilibyśmy sobie bez:

  • osób nam bliskich, które codziennie nas wspierają,
  • Zespołu pracowników, bez których nasze marki nie mogłyby się rozwijać na przestrzeni czasu, a także bez
  • współpracy z projektantami, partnerami biznesowymi i firmami, z którymi od lat współpracujemy i wspieramy się wzajemnie w naszej biznesowej drodze.

Na szczególne nasze podziękowania zasługuje Pani Małgorzata Lachowicz, która z ogromnym sercem i zaangażowaniem tworzy markę Szukam Lampy. To dzięki Jej pracy, odnosimy sukcesy, otrzymujemy tak wiele pochwał i miłych słów oraz idziemy do przodu i sukcesywnie się rozwijamy. To Jej należy się uznanie i brawa. Dziękujemy Ci za to Małgosiu! :)Pozdrawiamy,

Patrycja i Konrad Domańscy
właściciele firmy