1 Żarówka LED Gx53 8W 3000K - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8377
Dostępność: 38 szt.
Cena: 25.90
Symbol: 8377
Dostępność: 38 szt.
Cena: 25.90
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Szerokość | 7.4 cm |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Max moc | 8W |
| IP | IP20 |
| Żywotność | 25000h |
| Strumień | 610 lm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Współczynnik mocy | >0,5 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt | 100 ° |
| CRI | >80 |
| Typ źródła światła | LED |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wysokość opakowania | 2,8 cm |
| Szerokość opakowania | 7,5 cm |
| Długość opakowania | 7,5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com