Kinkiet elewacyjny THIKA LED A IP54 lampa zewnętrzna - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9121
Dostępność: 0 szt.
Cena: 299.00
Symbol: 9121
Dostępność: 0 szt.
Cena: 299.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Szkło |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Wysokość | 18 cm |
| Odstawalność od ściany | 9 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Max moc | 10W |
| IP | IP54 |
| Żywotność | 20000h |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 996 lm |
| Kąt | 110 ° |
| CRI | ≥ 80 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Współczynnik mocy | >0,9 |
| Waga netto | 0,7 kg |
| Waga brutto | 0,58 kg |
| Wysokość opakowania | 61 cm |
| Szerokość opakowania | 17 cm |
| Długość opakowania | 6,5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com