Łącznik kątowy czarny prawy CTLS REC POWER L CONN RIGHT (LR) - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8231
Dostępność: 104 szt.
Cena: 55.00
Symbol: 8231
Dostępność: 104 szt.
Cena: 55.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 5.6 cm |
| Długość | 11.2 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Miedź |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Max moc | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Gwarancja | 5 lat |
| Metoda montażu |
Do systemu Commercial Track Lights Recessed system 3-fazowy montaż podtynkowy |
| Wysokość opakowania | 3,5 cm |
| Szerokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 11 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com