Lampa podłogowa MONO II czarna podwójna regulowana - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7708
Dostępność: 111 szt.
Cena: 679.00
Symbol: 7708
Dostępność: 111 szt.
Cena: 679.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 29-69 cm |
| Wysokość | 212-216 cm |
| Długość | 35-44.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Wysokość ramienia niższego | 167 |
| Wysokość ramienia wyższego | 212 cm |
| Długość podstawy | 35 cm |
| Szerokość podstawy | 20 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Wysokość opakowania | 6.5 cm |
| Szerokość opakowania | 20.5 cm |
| Długość opakowania | 115.5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com