Lampa podłogowa łukowa ALICE L czarno-złota z abażurem - Nowodvorski Lighting
Symbol: 4963
Dostępność: 13 szt.
Cena: 1249.00
Symbol: 4963
Dostępność: 13 szt.
Cena: 1249.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tkanina |
| Symbol materiału dodatkowego I | T013 |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Złoty |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 205 cm |
| Długość | 189 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 30 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 46 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Opakowanie I | 9 x 50 x 65 cm |
| Opakowanie II | 147 x 6,5 x 47 cm |
| Opakowanie III | 33 x 51 x 51 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com