Lampa podtynkowa MONO SURFACE LONG S czarna - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7737
Dostępność: 0 szt.
Cena: 125.00
Symbol: 7737
Dostępność: 0 szt.
Cena: 125.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 7-12.5 cm |
| Wysokość | 23-29 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Wysokość ramienia niższego | 20 |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| IP | IP20 |
| Waga netto | 0.36 kg |
| Waga brutto | 0.48 kg |
| Wysokość opakowania | 8.5 cm |
| Szerokość opakowania | 8.5 cm |
| Długość opakowania | 37 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com