Lampa podtynkowa MONO SURFACE LONG czarna podwójna - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7740
Dostępność: 0 szt.
Cena: 289.00
Symbol: 7740
Dostępność: 0 szt.
Cena: 289.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 5.5-20 cm |
| Wysokość | 34-39 cm |
| Długość | 17-31 cm |
| Długość ramienia krótszego | 20 cm |
| Długość ramienia dłuższego | 30 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Długość podsufitki | 17 cm |
| Szerokość podsufitki | 4 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Waga netto | 0.8 kg |
| Waga brutto | 0.95 kg |
| Wysokość opakowania | 6.5 cm |
| Szerokość opakowania | 18 cm |
| Długość opakowania | 46.5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com