Lampa sufitowa FLEX 5 biała elastyczne regulowane ramiona styl loft - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9772
Dostępność: 0 szt.
Cena: 359.00
Symbol: 9772
Dostępność: 0 szt.
Cena: 359.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Peszel |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Szerokość | 13-80 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Długość | 13-80 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 13 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 5 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Podział sekcji | 2/3 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 5x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Wieszak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość opakowania | 14,5 cm |
| Szerokość opakowania | 15 cm |
| Długość opakowania | 50 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com