Lampa sufitowa FLEX 7 czarna elastyczne regulowane ramiona styl loft - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9273
Dostępność: 0 szt.
Cena: 479.00
Symbol: 9273
Dostępność: 0 szt.
Cena: 479.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Peszel |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 15-90 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Długość | 15-90 cm |
| Wysokość podsufitki | 2.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 15.5 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 7 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Podział sekcji | 3/4 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 7x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Industrialny |
| Wysokość opakowania | 20,5 cm |
| Szerokość opakowania | 20,5 cm |
| Długość opakowania | 56,5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com