Lampa świecąca kula ogrodowa CUMULUS M Nowodvorski Lighting
Symbol: 6977
Dostępność: 1669 szt.
Cena: 399.00
Symbol: 6977
Dostępność: 1669 szt.
Cena: 399.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PE |
| Kolor wiodący | Biały |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Max moc | 1x60W |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Wolnostojący / Szpilka do gruntu / Blacha do twardego podłoża |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Nowoczesny |
| Zakres temperatur | -23°C - +40°C |
| Wysokość opakowania | 42 cm |
| Szerokość opakowania | 46 cm |
| Długość opakowania | 46 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com