Lampa wisząca ALICE M podwójna z czarno-złotymi abażurami - Nowodvorski Lighting
Symbol: 4962
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.00
Symbol: 4962
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Symbol materiału wiodącego | T013 |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Złoty |
| Wysokość | 66 cm |
| Długość | 95 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wymiary podsufitki | 2.5 x 11 x 25 cm |
| Wymiary abażura | 25 x 37 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 2x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Opakowanie I | 66 x 15 x 49 cm |
| Opakowanie II | 29 x 38 x 38 cm |
| Opakowanie III | 29 x 38 x 38 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com