Lampa wisząca IMBRIA 6 punktowa czarny zwis nowoczesny listwa - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9675
Dostępność: 23 szt.
Cena: 659.00
Symbol: 9675
Dostępność: 23 szt.
Cena: 659.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Długość | 135 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Przewód w oplocie |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 6 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 35W |
| IP | IP20 |
| Waga netto | 3.15 kg |
| Waga brutto | 3.65 kg |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Modyfikacja wysokości | Tak |
| Zakres modyfikacji wysokości | 15 cm |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Industrialny |
| Wysokość podsufitki | 3.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 3.5 cm |
| Długość podsufitki | 100 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 9.6 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com