Lampa wisząca SOFT LED 90X20 grafitowa podwieszana - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7532
Dostępność: 0 szt.
Cena: 799.00
Symbol: 7532
Dostępność: 0 szt.
Cena: 799.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor wiodący | Grafitowy |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Długość | 93.5 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Typ źródła światła | LED TUBE T8 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Max moc | 16W |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Waga netto | 4.47 kg |
| Waga brutto | 4.97 kg |
| Wysokość opakowania | 8.5 cm |
| Szerokość opakowania | 22 cm |
| Długość opakowania | 100 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com