Lampa zewnętrzna stojąca TAY słupek ogrodowy klasyczny - Nowodvorski Lighting
Symbol: 5294
Dostępność: 7 szt.
Cena: 349.00
Symbol: 5294
Dostępność: 7 szt.
Cena: 349.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Szkło |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 18.5 cm |
| Wysokość | 112 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 60W |
| IP | IP23 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Klasyczny |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Waga netto | 2,09 kg |
| Waga brutto | 2,99 kg |
| Wysokość opakowania | 63 cm |
| Szerokość opakowania | 22 cm |
| Długość opakowania | 33 cm |
Klasa szczelności IP23 umożliwia zamontowanie lampy na zewnątrz - pod zadaszeniem.
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com