System Cameleon - A LED
Symbol: 8450
Dostępność: 0 szt.
Cena: 825.00
Symbol: 8450
Dostępność: 0 szt.
Cena: 825.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 8.4 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Długość | 116 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Materiał dodatkowy II | Stal |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Max moc | 1x36W |
| IP | IP20 |
| Żywotność | 50000h |
| Waga netto | 2,28 kg |
| Waga brutto | 2,64 kg |
| Objętość opakowania | 11,10 dm³ |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 1500 lm |
| Kąt | 75 ° |
| CRI | ≥ 80 |
| Wysokość opakowania | 9,5 cm |
| Szerokość opakowania | 9,5 cm |
| Długość opakowania | 123 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Zastosuj z | A (8566 WH, 8564 BL), B (8610 WH, 8608 BL), E (8551 WH, 8550 BL), F (8548 WH, 8547 BL) |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor uzupełniający II | Nikiel |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com