System Cameleon - DOVER
Symbol: 8464
Dostępność: 12 szt.
Cena: 139.00
Symbol: 8464
Dostępność: 12 szt.
Cena: 139.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Materiał wiodący | Sklejka |
| Kolor wiodący | Wood - kolor drewna |
| Waga netto | 0,195 kg |
| Waga brutto | 0,35 kg |
| Objętość opakowania | 5,38 dm³ |
| Wysokość opakowania | 14 cm |
| Szerokość opakowania | 12 cm |
| Długość opakowania | 32 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE GU10/max 10W only LED |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Skandynawski |
| Styl | Nowoczesny |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com