System Cameleon - UMBRELLA
Symbol: 8574
Dostępność: 0 szt.
Cena: 229.00
Symbol: 8574
Dostępność: 0 szt.
Cena: 229.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 78 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Waga netto | 1,4 kg |
| Waga brutto | 3,6 kg |
| Objętość opakowania | 105,84 dm³ |
| Wysokość opakowania | 16 cm |
| Szerokość opakowania | 83,5 cm |
| Długość opakowania | 83,5 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE E27/max 40W |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com