Łącznik T czarny do szynoprzewodów PROFILE RECESSED 1-fazowych podtynkowych - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8835
Dostępność: 86 szt.
Cena: 29.90
Symbol: 8835
Dostępność: 86 szt.
Cena: 29.90
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 6/9.5 cm |
| Długość | 13 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu |
Do systemu PROFILE RECESSED Montaż podtynkowy System 1-fazowy |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com