Łącznik liniowy biały zasilający CTLS POWER STRAIGHT CONNECTOR do systemu CTLS 3-fazowego natynkowego - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8707
Dostępność: 1454 szt.
Cena: 59.00
Symbol: 8707
Dostępność: 1454 szt.
Cena: 59.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 3.2 cm |
| Długość | 16.6 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Miedź |
| Kolor wiodący | Biały |
| Max moc | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu |
Do systemu CTLS Commercial Track Lights system 3-fazowy montaż natynkowy |
| Gwarancja | 5 lat |
| Waga netto | 0,09 kg |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Wysokość opakowania | 3,5 cm |
| Szerokość opakowania | 3 cm |
| Długość opakowania | 16,5 cm |
| Objętość opakowania | 0.17 dm³ |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com