Lampa szynowa IRIS czarna LED 12W 4000K reflektor do szyn PROFILE - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9003
Dostępność: 364 szt.
Cena: 185.00
Symbol: 9003
Dostępność: 364 szt.
Cena: 185.00
| Specyfikacja | |
| Długość reflektora | 11 cm |
| Średnica reflektora | 5 cm |
| Wysokość | 11.7-19 cm |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Max moc | 12W |
| Kąt | 30 ° |
| Barwa światła | 4000K (neutralna) |
| CRI | 80 |
| Żywotność | 30000h |
| Współczynnik mocy | >0,5 |
| Strumień | 800 lm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| IP | IP20 |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu |
Do systemu PROFILE System 1-fazowy |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Wysokość opakowania | 6 cm |
| Szerokość opakowania | 12,5 cm |
| Długość opakowania | 13 cm |
Reflektor do systemu oświetlenia szynowego PROFILE 1-fazowego Nowodvorski Lighting.
Cena obejmuje wyłącznie lampę. Szynoprzewód oraz inne elementy systemu szynowego należy dokupić osobno.
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com