Lampa szynowa IRIS czarna LED 20W 4000K reflektor do szyn PROFILE - Nowodvorski Lighting
Symbol: 9007
Dostępność: 204 szt.
Cena: 259.00
Symbol: 9007
Dostępność: 204 szt.
Cena: 259.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość | 13 - 21 cm |
| Długość reflektora | 13.5 cm |
| Średnica reflektora | 6 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Max moc | 20W |
| Współczynnik mocy | >0,5 |
| IP | IP20 |
| Żywotność | 30000h |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| CRI | 80 |
| Kąt | 30 ° |
| Strumień | 1320 lm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu |
Do systemu PROFILE System 1-fazowy |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Wysokość opakowania | 7 cm |
| Szerokość opakowania | 14,5 cm |
| Długość opakowania | 15 cm |
Reflektor do systemu oświetlenia szynowego PROFILE 1-fazowego Nowodvorski Lighting.
Cena obejmuje wyłącznie lampę. Szynoprzewód oraz inne elementy systemu szynowego należy dokupić osobno.
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com