Lampa wisząca IMBRIA 6 punktowa mosiądz zwis nowoczesny listwa - Nowodvorski Lighting
Symbol: 7955
Dostępność: 0 szt.
Cena: 899.00
Symbol: 7955
Dostępność: 0 szt.
Cena: 899.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Lity mosiądz |
| Materiał dodatkowy |
Przewód w oplocie Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Długość | 135 cm |
| Modyfikacja wysokości | Tak |
| Zakres modyfikacji wysokości | 15 cm |
| Wysokość podsufitki | 3.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 3.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Długość podsufitki | 100 cm |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 6 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Jadalnia, kuchnia, salon |
| Styl | Nowoczesny, industrialny |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com